Od 1.10.2020 otevíráme přestěhovanou prodejnu obuvi na
Wanklovo nám. 1436/3 Blansko 678 01 ( nad Rossmannem )

Dámské trekové boty I-CAX

Dámské trekové boty I-CAX

Hledáte trekové boty na výlety do přírody či do hor? Máme pro vás krásné boty od značky I-CAX, které jsou zároveň i praktické a pohodlné. 

Boty mají zpevněnou podrážku, jsou tedy vhodné především do terénu a stanou se tak vašimi oblíbenými společnicemi na výlety i túry, využít je samozřejmě můžete i na klasickou volnočasovou procházku. Podrážka je o něco širší než u standardních sportovních bot, nemusíte se tedy bát do nich pořádně opřít a máte tak zajištěnou stabilitu ve chvílích, kdy to budete opravdu potřebovat. 

Nohu vám moc nezatíží, protože jsou lehké jak pírko a při přidání do svého zavazadla ani nepoznáte, že je tam máte. Pohodlí pro vaše chodidla na celý den zajišťuje jejich prodyšnost, díky čemuž se noha v botě nepotí a minimalizuje tak vznik puchýřů. 

Výrobce nezapomněl samozřejmě ani na estetickou stránku a boty tak vypadají na noze hezky a krásně na ni padnou.  Černá barva v kombinaci s výraznou růžovou navíc skvěle doladí váš nejen horský outfit .

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.