Od 1.10.2020 otevíráme přestěhovanou prodejnu obuvi na
Wanklovo nám. 1436/3 Blansko 678 01 ( nad Rossmannem )

Pánské univerzální sportovní boty I-CAX

Pánské univerzální sportovní boty I-CAX

Praktické univerzální sportovní boty - přesně to jsou naše sportovní boty od značky I-CAX. Hodí se na více druhů venkovních sportů. Užijete je na běh, cyklistiku, volejbal, tenis i běžné procházkyy.

Boty skvěle sedí na nohou a díky tomu, že „jazyk“ je jejich součástí , nebude vás někde zbytečně tlačit. O výhody šněrování a potřebné zpevnění nohy v botě však nepřicházíte a nemusíte se bát, že vás obutí během sportu zradí. Na noze je skoro neucítíte, protože mimo pohodlnosti poskytují také lehkost. Jsou tedy skvělou volbou i pro ty, kdo se chystají je často převážet na různá sportoviště či výlety.

Neustálý příval čerstvého vzduchu vašim chodidlům zajišťuje jejich prodyšnost. Minimaluzuje se tím pocení chodidla a díky tomu i vznik puchýřů a různých oděrek.

Ať už se s nimi chystáte pravidelně sportovat nebo je jen jednou za čas vytáhnout na procházku, věříme, že pro vás budou tím pravým parťákem.

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.